Böbrek üstü bezi nodülü

  • Hocam mrb bir sorum olacaktı böbrek bezi üstü nodülü doğuştanmıdır acaba öyle bir yazı okudum merak ettim birde küçük olan nodül büyürmü kaybolma ihtimali var mı?

  • Doktor Cevabı: Prof. Dr. Ayşe ÇARLIOĞLU Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Merhaba çok geçmiş olsun böbrek üstü bezine ait kitleler sonradan ortaya çıkar doğuştan olanlar farklı hastalıklardır, zamanla büyüyor mu hormon salgılıyor mu bakmak lazım endokrinde takip olunuz, hayırlıgünler dilerim. 16.03.2021 22:34 tarihinde cevapladı.

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Merhaba Ayşe hanım. 28 yaşındayım 1.59 boyundayım, kilom yıllardır standart 46 kg dan yukarı çıkmıyordu. Bu pandemi döneminde çalışmadığımdan hep evdeydim. 1 yılda 39 kilo oldum. Zaten kilo alamıyordu

Hocam proltn. 50, fsh 8.11, lh 6 küsür çıktı sizce nasıl? İlaç almalıyım değerlerim kötü mü özellikle fsh? Doktor Cevabı: Prof. Dr. Ayşe ÇARLIOĞLU Dahiliye - İç Hastalıkları Merhaba çok geçmiş olsun.

Merhaba, 21 yaşındayım ve yaklaşık 1 yıldır mr çektirmiyorum ama en son 4 mm hipofiz adenomum vardı hormon testlerime baktırıyorum. Ben biraz paranoyak biriyim. Yüzümde büyüme görünce akromegaliden ş