Gebelikte tah

  • Merhaba doktor hanım.Ben Ayla.Bes yıldır euthrox kullanıyorum.Simdi 6 haftalık hamileyim.Tsh 3.21 çıktı.Hergun 25 mg kullanıyorum.Gebelikte 2.5 altında olmalı diye biliyorum.Yardimci olur musunuz.Tesekkurler.

  • Doktor Cevabı: Prof. Dr. Ayşe ÇARLIOĞLU Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Merhaba çok geçmiş olsun 25 aldığınızı söylediniz 50 alın sabah aç alın en erken 1 saat sonra yemek yiyin kadın doğumun verdiği vitamin ilaçları ile arasında 6 saat olsun hayırlı günler dilerim 29.10.2020 21:01 tarihinde cevapladı.

3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Merhaba Ayşe hanım. 28 yaşındayım 1.59 boyundayım, kilom yıllardır standart 46 kg dan yukarı çıkmıyordu. Bu pandemi döneminde çalışmadığımdan hep evdeydim. 1 yılda 39 kilo oldum. Zaten kilo alamıyordu

Hocam proltn. 50, fsh 8.11, lh 6 küsür çıktı sizce nasıl? İlaç almalıyım değerlerim kötü mü özellikle fsh? Doktor Cevabı: Prof. Dr. Ayşe ÇARLIOĞLU Dahiliye - İç Hastalıkları Merhaba çok geçmiş olsun.

Merhaba, 21 yaşındayım ve yaklaşık 1 yıldır mr çektirmiyorum ama en son 4 mm hipofiz adenomum vardı hormon testlerime baktırıyorum. Ben biraz paranoyak biriyim. Yüzümde büyüme görünce akromegaliden ş