Kulak dolgunluğu baş ağrısı

  • Hocam merhaba. yaşım 31. özellikle akşam yemeğinden bir kaç saat sonra yüzümde yanma, kulaklarda dolgunluk, basınç hissi oluşuyor. yarım saate geçiyor. neden olabilir? teşekkür ederim. Yüzümdeki sinirlerin ağrıdığını düşünüyorum. elmacık kemiğime kadar hissediyorum. Şeker ile ilgili nöropatik bir şey olabilir mi? İnsülin direncim var çünkü.

  • Doktor Cevabı: Prof. Dr. Ayşe ÇARLIOĞLU Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Merhaba. Geçmiş olsun. Tansiyonunuz yükseliyor olabilir. Tansiyonlarınızı takip etmek iyi olur. Kan şekerini kontrol etmek gerekebilir. Bir tansiyonunuzu takip ediniz. Çok ağır akşam yemeği tüketmeyelim. Hafif sebze tüketmek iyi olur. Kan şekerlerinize baktırınız. Endokrine başvurunuz. Hayırlı günler dilerim. 19.04.2021 23:00 tarihinde cevapladı.

7 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Merhaba Ayşe hanım. 28 yaşındayım 1.59 boyundayım, kilom yıllardır standart 46 kg dan yukarı çıkmıyordu. Bu pandemi döneminde çalışmadığımdan hep evdeydim. 1 yılda 39 kilo oldum. Zaten kilo alamıyordu

Hocam proltn. 50, fsh 8.11, lh 6 küsür çıktı sizce nasıl? İlaç almalıyım değerlerim kötü mü özellikle fsh? Doktor Cevabı: Prof. Dr. Ayşe ÇARLIOĞLU Dahiliye - İç Hastalıkları Merhaba çok geçmiş olsun.

Merhaba, 21 yaşındayım ve yaklaşık 1 yıldır mr çektirmiyorum ama en son 4 mm hipofiz adenomum vardı hormon testlerime baktırıyorum. Ben biraz paranoyak biriyim. Yüzümde büyüme görünce akromegaliden ş