Matofin xr500 kullanımı

  • Hocam merhaba Matofin xr500 kullanıyordum 3 ay bırakmak zorunda kaldım "yurtdışında eğitim gördüğüm için erişme problem olmuştu" Şuan ilaca ulaştım fakat nasıl kullacağımı hatırlamıyorum günde iki kullanıyordum "ilk 2 hafta 1 adet idi" fakat aç veya tok kullanma öneriniz nedir?

  • Doktor Cevabı: Prof. Dr. Ayşe ÇARLIOĞLU Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Merhaba çok geçmiş olsun matofin gibi ilaçlar biraz mide bağırsak sıkıntısı gaz ishal gibi yapabildiği için bir hafta akşamları tok sonra sabah akşam tok alınız hayırlı günler dilerim 13.12.2020 21:14 tarihinde cevapladı.

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Merhaba Ayşe hanım. 28 yaşındayım 1.59 boyundayım, kilom yıllardır standart 46 kg dan yukarı çıkmıyordu. Bu pandemi döneminde çalışmadığımdan hep evdeydim. 1 yılda 39 kilo oldum. Zaten kilo alamıyordu

Hocam proltn. 50, fsh 8.11, lh 6 küsür çıktı sizce nasıl? İlaç almalıyım değerlerim kötü mü özellikle fsh? Doktor Cevabı: Prof. Dr. Ayşe ÇARLIOĞLU Dahiliye - İç Hastalıkları Merhaba çok geçmiş olsun.

Merhaba, 21 yaşındayım ve yaklaşık 1 yıldır mr çektirmiyorum ama en son 4 mm hipofiz adenomum vardı hormon testlerime baktırıyorum. Ben biraz paranoyak biriyim. Yüzümde büyüme görünce akromegaliden ş