Polimorfik nitelikte lenfoid seri hücre izlenmişti

  • Hocam kolay gelsin. Lenf nodu" sağ servikal nekrotik Lap" iğne aspirasyonu,yayma + hücre bloğu. yaymalarda polimorfik nitelikte lenfoid seri hücre izlenmiştir. Biyopsi raporu sıkıntılı durum var mıdır.

  • Doktor Cevabı: Prof. Dr. Ayşe ÇARLIOĞLU Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Lenf nodnda ince iğne aspirasyon biyopsisi tanıda çok yardımcı olmuyor tamamen çıkarım görmek gerekir hayırlı günler dilerim 13.12.2020 21:17 tarihinde cevapladı.

519 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Merhaba Ayşe hanım. 28 yaşındayım 1.59 boyundayım, kilom yıllardır standart 46 kg dan yukarı çıkmıyordu. Bu pandemi döneminde çalışmadığımdan hep evdeydim. 1 yılda 39 kilo oldum. Zaten kilo alamıyordu

Hocam proltn. 50, fsh 8.11, lh 6 küsür çıktı sizce nasıl? İlaç almalıyım değerlerim kötü mü özellikle fsh? Doktor Cevabı: Prof. Dr. Ayşe ÇARLIOĞLU Dahiliye - İç Hastalıkları Merhaba çok geçmiş olsun.

Merhaba, 21 yaşındayım ve yaklaşık 1 yıldır mr çektirmiyorum ama en son 4 mm hipofiz adenomum vardı hormon testlerime baktırıyorum. Ben biraz paranoyak biriyim. Yüzümde büyüme görünce akromegaliden ş