Tiroid nodülü

  • Merhaba 21 yaşındayım 2016 yılında kontrol amaçlı çektirdiğim tüm batın, Tiroid ve meme ultrasonunda tirodimde 8.2x7.8x8.2 mm çapında hipoekojen ve homojen,solid düzgün konturlu kitle izlendi, raporda takibi uydundur yazıyor fakat ben bir daha kontrol amaçlı gitmemiştim. Malingnite riski var mıdır kontrol için hangi branştan randevu almam gerekir?

  • Doktor Cevabı: Prof. Dr. Ayşe ÇARLIOĞLU Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Merhaba çok geçmiş olsun küçük bir nodülnüz var senede bir endokrinde takip olursanız iyi olur hayırlı günler dilerim. 10.03.2021 14:48 tarihinde cevapladı.

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Merhaba Ayşe hanım. 28 yaşındayım 1.59 boyundayım, kilom yıllardır standart 46 kg dan yukarı çıkmıyordu. Bu pandemi döneminde çalışmadığımdan hep evdeydim. 1 yılda 39 kilo oldum. Zaten kilo alamıyordu

Hocam proltn. 50, fsh 8.11, lh 6 küsür çıktı sizce nasıl? İlaç almalıyım değerlerim kötü mü özellikle fsh? Doktor Cevabı: Prof. Dr. Ayşe ÇARLIOĞLU Dahiliye - İç Hastalıkları Merhaba çok geçmiş olsun.

Merhaba, 21 yaşındayım ve yaklaşık 1 yıldır mr çektirmiyorum ama en son 4 mm hipofiz adenomum vardı hormon testlerime baktırıyorum. Ben biraz paranoyak biriyim. Yüzümde büyüme görünce akromegaliden ş