Aldactone - gynelle

  • Merhaba hocam hormonlarım normal ama yoğun tüylenme ve yoğun bir şekilde akne sorunum var 5 yıldır neden kaynaklandığını çözmeye çalışıyorum ama ne kadar uğraştıysam bulamadım roaccotane kullandım 1 sene sonra sivilceler tekrar oluştu çok doktora gittim biri pco dedi kilom normal ama 5 senedir o kadar farklı doktorlara gitmeme rağmen sadece 2 doktor pco dedi genel olarak sende pco yok diyor doktorlar bugün gittiğim doktorda pco yok dedi sivilce ve tüylenmem için Aldactone ve gynelle verdi 6-9 ay arası kullanacaksın dedi tedavimi tamamladıktan sonra eğer pco hastası değilsem sivilce ve tüylenme sorunum geçer mi hocam tedaviyi tamamlayıp bıraktıktan sonra sivilce ve tüylenme geri gelebilir mi ona göre kullanacam hocam şimdiden teşekkürler cevabınız için.

  • Doktor Cevabı: Prof. Dr. Ayşe ÇARLIOĞLU Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Merhaba çok geçmiş olsun hastayı görmeden muayene etmeden eksik laboratuvar sonuçları var mı onlara bakmadan bir şey demek zor endokrin uzmanına başvurmanızı öneririm hayırlı günler dilerim. 02.03.2021 20:38 tarihinde cevapladı.

22 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Merhaba Ayşe hanım. 28 yaşındayım 1.59 boyundayım, kilom yıllardır standart 46 kg dan yukarı çıkmıyordu. Bu pandemi döneminde çalışmadığımdan hep evdeydim. 1 yılda 39 kilo oldum. Zaten kilo alamıyordu

Hocam proltn. 50, fsh 8.11, lh 6 küsür çıktı sizce nasıl? İlaç almalıyım değerlerim kötü mü özellikle fsh? Doktor Cevabı: Prof. Dr. Ayşe ÇARLIOĞLU Dahiliye - İç Hastalıkları Merhaba çok geçmiş olsun.

Merhaba, 21 yaşındayım ve yaklaşık 1 yıldır mr çektirmiyorum ama en son 4 mm hipofiz adenomum vardı hormon testlerime baktırıyorum. Ben biraz paranoyak biriyim. Yüzümde büyüme görünce akromegaliden ş