Tsh düşüklüğü

  • Merhaba hocam 33 yaşındayım. 4 ay önce doğum yaptım. Şu an emziriyorum. TSH değerim 0.01, serbest T4 değerim 1,62, serbest T3 değerim 3.8. Emzirdiğim için ilaç kullanamıyorum. Siz ne önerirsiniz. Teşekkür ederim.

  • Doktor Cevabı: Prof. Dr. Ayşe ÇARLIOĞLU Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Merhaba çok geçmiş olsun postpartum tiroidit dediğimiz bir durum var. Zehirli guatr ile bunu ayırmak lazım endokrin görse iyi olur. Endişelenmeyin, bebeğinizi emziriniz. Hayırlı günler dilerim 06.12.2020 14:51 tarihinde cevapladı.

6 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Merhaba Ayşe hanım. 28 yaşındayım 1.59 boyundayım, kilom yıllardır standart 46 kg dan yukarı çıkmıyordu. Bu pandemi döneminde çalışmadığımdan hep evdeydim. 1 yılda 39 kilo oldum. Zaten kilo alamıyordu

Hocam proltn. 50, fsh 8.11, lh 6 küsür çıktı sizce nasıl? İlaç almalıyım değerlerim kötü mü özellikle fsh? Doktor Cevabı: Prof. Dr. Ayşe ÇARLIOĞLU Dahiliye - İç Hastalıkları Merhaba çok geçmiş olsun.

Merhaba, 21 yaşındayım ve yaklaşık 1 yıldır mr çektirmiyorum ama en son 4 mm hipofiz adenomum vardı hormon testlerime baktırıyorum. Ben biraz paranoyak biriyim. Yüzümde büyüme görünce akromegaliden ş